Сашко Положинський: захист Андріївського узвозу – стрілянина по горобцях

Андріївський узвіз захищають добрі люди, які не розуміють, що їхня боротьба нагадує стрілянину по горобцях, заявив на зустрічі з мешканцями Тернополя лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський.

„Я вже змучився ходити на такі акції, і бачити, що проти чого б не був протест – люди ті самі. Ніби всім іншим добре живеться, інших все задовільняє. Ті, хто захищає узвіз – добрі люди, але вони не розуміють, що можна тисячу років боротися за шось дрібне – узвіз, якийсь законопроект, проти чергового Табачника. Але поки ми не зміним великого, то це все – стрілянина по горобцях”, ― зазначив Положинський.

Музикант каже, що регулярно задумується над політичною карʼєрою. Однак наразі не бачить потрібної кількості соратників, з якими можна було б працювати.

„Йдучи зараз в політику я ризикую тим, що виглядатиму невдахою, якщо мені не вдастся щось зробити. Інший ризик, якщо таки вдастся щось зробити – тебе банально вбʼють. Поки не можеш згуртувати навколо себе потрібної сили, йти в політику недоцільно”, ― сказав лідер гурту “Тартак”.

Положинський зазначив, що йому достатньо було б 300 надійних соратників-„спартанців”, аби спробувати змінити стан в країні.

Джерело: Gazeta.ua

Опубліковано у Культура, Протести, Україна, Українці в Інтернеті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Сашко Положинський: захист Андріївського узвозу – стрілянина по горобцях

  1. свиноматка коментує:

    толково сказано. Поки що навіть мало хто боїться прямо закликати до повалення діючого режиму. Усім легше за традицією ходити на вже такі звичні акції протесту. Коротше навіть оті хороші люди-активість – всього навсього рухаються

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s