Опитування: Чи підтримуєте ви повну заборону реклами алкогольних напоїв в Україні?

Просимо вас проголосувати та запросити до опитування ваших друзів та знайомих. Опитування анонімне. Для участі в ньому реєстрація не потрібна.

Опубліковано у Україна | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

12 Responses to Опитування: Чи підтримуєте ви повну заборону реклами алкогольних напоїв в Україні?

 1. Андрій коментує:

  Прирівняти алкогольні напої і тютюнові вироби до легких наркотиків, і передбачити відповідальність за них як за ґанджубас(траву).

  • volodimirg коментує:

   Важко відмовитись від того до чого привикли та й сухі закони довели, що це не так вже й легко, прийдеться боротися не одне покоління. А ось заборона реклами інша справа, потрібно, щоб алкоголь перестав бути престижним. Побільше освітньо-наукових передач про шкідливість алкоголю.

   • Ольга коментує:

    Насправді відмовитись зовсім неважко — набагато важче пояснити іншим, що ти не хворий, не верблюд і не ідіот, а тим більше не зневажаєш їх, коли не розділяєш разом з ними їхньої пристрасті до самоотруєння. Хоча не завжди зрозуміло, де ж “права меншості” здорових людей?

  • Едм коментує:

   Е!, тут навпаки. Конопля за своїми наслідками для здоров’я, психіки та соціальними знаходиться нижче у переліку шкідливості наркотиків.

   • volodimirg коментує:

    Щодо коноплі незгіден. Зараз просто намагаються якось коноплю пропагувати, реально її мабуть і недосліджували толково. А взагалі в коноплі таж сама небезпека що і в пива, починаєш з пива закінчуєш горілкою, починаєш з коноплі закінчуєш тяжкими наркотиками, а згодом і власне життя через років 10-ть.

    А щодо того що важко відмовитись. Не так вже й важко, насправді можна придумати різні відмазки залежно від аудиторії, або просто зморозитись. Також можна прочитати лекцію про шкідливість алкоголю, люди які люблять це діло після цього уже не будуть заставляти пиво, щоб не продовжувати дискусію. Я коли пробував повністю відмовитись говорив “не п’ю і все, а нах… воно мені” частіше всього допомагало, зараз просто п’ю по чуть чуть за святкування, можу налите розтянути на три рази, як би мені там не казали пий до дна. Кажу я “п’ю своїми дозами” і також дієво.

 2. Едм коментує:

  Ні, ну реклама класна… якось навіть не уявляю, даруйте.

 3. Степан коментує:

  Браток, вибач але не згідний із Тобою. Це брак культури, або псевдокультура, це, скоріше всього, не-естетика.
  Справжня природи реклами алкоголю і решта хімічних субстанцій – це давно уже не “двіжок прогреса”, а зомбування дітей на алкоголь, на цигарки і т. п. єрунду. І не потрібно відсилатися до свідомості, коли її немає. Натомість, в Україні проходить масова компанія на винищування на рівні генетично-прокреаційному. Не треба бути дуже мудрим, щоби розуміти подібні речі. Просто потрібно дивитися правді в очі, не будувати собі ілюзій, любити себе і своїх кревних серед котрих чомусь Бог покликав до життя.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s