Справу сина правозахисника повернули на додаткове розслідування

Київський райвідділ міліції Полтави завершив досудове слідство кримінальної справи по обвинуваченню сина Анатолія Банного в скоєнні злочину за ч.1 ст. 309 КК України та передав її в прокуратуру Київського району для подальшого направлення в суд.

Тим часом Київський районний суд Полтави скасував постанову помічника прокурора Київського району Полтави Костянтина Ткаченка про відмову в порушенні кримінальної справи відносно працівників Київського райвідділу за скаргою Анатолія Банного, матеріали повернули в прокуратуру для додаткової перевірки, – розповів Новинам Полтавщини Анатолій Банний.

«Як повідомили мені в Київському РВ, прокуратура Київського району міста Полтави кримінальну справу по обвинуваченню мого сина повернула назад для проведення додаткового розслідування. Думаю, що незабаром під злочинцями “в погонах” горітиме земля. Але, на жаль, найбільш ганебною була ситуація в суді, де прокуратура Київського району своїми діями фактично прикривала міліціонерів, які скоїли діяння з ознаками злочину, за яке кримінальним кодексом передбачена кримінальна відповідальність», – зазначив Анатолій Банний.

Людей, які постраждали від подібних провокацій працівників міліції, він просить звертатися телефоном: 0661573927.

“Новини Полтавщини”.

Опубліковано у Переслідування, Україна, за переконання | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s