Опитування: Хто, на вашу думку, має керувати країною?

Опубліковано у Україна | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

27 Responses to Опитування: Хто, на вашу думку, має керувати країною?

 1. юрій кобзенко коментує:

  я знайшов відповідь на це у мові Святого Письма, написавши прізвища політиків її літерами.
  прізвище гаранта-проФФесора видало числовий код 666… і не лише його…
  прізвище “тимошенко” має там корінь слова “помазаник”, месія. тобто “вона буде помазана”, що грецькою “христос”. докладніше у книзі “Матір мов”, відгукніться, yuriykobzenko@i.ua, скинy. там близько 6000 тлумачень. свого роду, – генетика мови.

  • A. коментує:

   Звернись до психіатра.

   • B. коментує:

    Це точно.

   • юрій кобзенко коментує:

    уяви собі “А” – таки звертався (коли треба було зброю придбати). ніколи не здогадаєшся – яку довідку дали…
    1. не може вбити людину бо немає зброї;
    2. може вбити, якщо дати зброю…
    враховуючи те, що я давав присягу… обидва праві, – з нею я отримав Знак Каїна бо держава давала мені право вирішувати, – кому жити, а кому вже…
    не треба звертатися, а ні до кембриду, а ні до гарварду, у Мойсея все написане, треба лиш навчитися мови Святого Письма, щоби читати те в оригіналі, а не теревені шароварно-лубянських академіків, на язикє єврєя Пушкіна.

 2. Дмитро коментує:

  Не знаю, що таке “абсолютно нові політики”, обрав інше. Як на мене, мають бути обрані ті, хто не входить до нинішнього складу ВР, це як мінімум.

 3. Олександр коментує:

  Чесні і порядні люди і неважно, старі вони чи молоді, тому що і серед нових, і серед молодих обов’язково знайдуться “двійники” нинішніх.

  • Богдан коментує:

   Підтримую! Тільки чесні і порядні люди повинні керувати країною! Вони є та їх мало і вони не рвуться до влади. Саме їх потрібно вибрати і забеспечити їм захист та підтримку.

 4. B. коментує:

  Скільки не слідкую за такого роду обговореннями стосовно України, дуже мало зустрічаю обгрунтованих відповідей. Натомість дуже часто бачу безпідставні висловлювання популярних думок. Народові потрібно на вихідних йти в бібліотеку, сідати за книжки та будувати фундамент для відповідей на настільки складні та важливі питання, а не забивати голову дурницями про те, яка влада *була б* краща. Поки переважна більшість людей мріє про ніде неіснуючі (та часто неможливі в демократичній системі) закони та правила, доти нам будь-яка влада підійде.

 5. B. коментує:

  Дякую за запитання, Тарасе.
  На нього непросто дати відповідь (впевнений, що багато-хто першим чином порадив би праці Арістотеля чи Марка Аврелія), але з сучасних робіт на мій погляд наступна серія книг заслуговує уваги: The Cambridge History of Political Thought, особливо раджу том про ХІХ сторіччя, та вчитатися в біографії приведені в ньому.
  А взагалі я маю на увазі не тільки праці з Політології, а набагато ширше коло предметів. В моєму баченні: чи подарована, чи спонтанно сформована, а чи активно збудована, демократія може існувати тільки в суспільстві, де кожен розуміє свою роль в системі, і є достатньо скромним, щоб критикувати власні погляди.

 6. Юр Черваков коментує:

  Я – за активну молодь.
  Є файний приклад реформування Грузії Саакашвілі.Хоча там не все теж вдалося,але просунулися вони набагато….

 7. гк коментує:

  Жінка без політичного минулого з добре розвинутим материнських інстинктом …;

 8. Станіслав коментує:

  Державний топ менеджмент (невиборний, посадовці) має бути завезений з Півн Європи і Півн Америки. В депутати нових.

 9. Олег коментує:

  Україною повинна керувати ВО “Свобода”, тому проголосував за “нинішню опозицію”

 10. Ку-клукс коментує:

  Україною має керуввати національний лідер, але це не Тягнибок

 11. Stanislav Zozulia коментує:

  Aбсолютно нові політики: ціннісні, ідеологічні. І тут справа не в належності до влади, опозиції, професії чи віку.

 12. Светлана Мацюк коментує:

  я думаю що курувати країною потрібні люди із народу..це і малий і середній бізес,представникики із робітників і селян,професінали і політики…а ті що керували Україною всіх на нари за геноцид народу і конфіскація майна….

 13. КЕРУВАТИ КРАЇНОЮ (ДІЙСНО ВІЛЬНОЮ ДЕРЖАВОЮ) ЗМОЖУТЬ ТІЛЬКИ(!) ТІ МОЛОДІ ЛЮДИ, ЯКІ НАРОДІЛИСЯ НА ВОЛІ (А НЕ У ВОЛЬЄРІ) ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОТРИМАЛИ ОСВІТУ У КРАЩИХ ВИШАХ ЗАХОДУ, ВІЛЬНО ВОЛОДІЮТЬ (ОКРІМ УКРАЇНСЬКОЇ ТА РОСІЙСКОЇ) ЩЕ Й ДВОМА ЄВРОПЕЙСЬКІМИ МОВАМИ, ТА ГАРЯЧО ДО НЕСТЯМИ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ РІДНУ НЕНЬКУ-ВКРАЇНУ, ТА ЖІВУТЬ ПО СОВІСТІ ТА ПРАВДІ. ТЇЛЬКИ ВОНИ (ТА ЩЕ Й ПРИ УМОВІ, ЩО ЗМОЖУТЬ ЗГУРТУВАТИ НАВКОЛО СЕБЕ, ТА СПЕРТІСЯ НА РЕАЛЬНУ ПОЛІТИЧНУ СИЛУ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ – БУРЖУАЗІЇ ГОРОДА ТА СЕЛЯНСТВА) БУДУТЬ В СПРОМОЗІ ВИВЕСТИ УКРАЇНУ З РУЇНИ НА ШЛЯХ ЦИВИЛІЗАЦІЇ!

  • Пані Лариса коментує:

   На жаль, пане Олександре,навряд чи ми знайдемо таких молодих людей . По-перше, народжені “на волі”, тобто після 1991 р.,ще замолоді для керування державою. А по-друге, навчання за кордоном по кишені дуже заможним родинам, які точно не живуть по совісті та правді в наших реаліях. “Мажорчики” – діти високих посадовців, олігархів, депутатів, що навчаються на Заході, не переймаються життям простих людей України і не горять бажанням тут працювати чи взагалі тут жити.

   • B. коментує:

    “А по-друге, навчання за кордоном по кишені дуже заможним родинам, які точно не живуть по совісті та правді в наших реаліях. “Мажорчики” – діти високих посадовців, олігархів, депутатів, що навчаються на Заході, не переймаються життям простих людей України і не горять бажанням тут працювати чи взагалі тут жити.”

    Це трохи стереотипно, пані Ларисо, Вам не здається? Давайте разом вже відсьогодні позбуватися таких стереотипів, бо вони не приносять користі суспільству, а тільки вбивають бажання навчатися та працювати. Кажу так, бо чимало близьких знайомих маю з простих родин, які за кордоном (на важкою щоденною працею зароблених грантах) освіту отримали і зараз на Україні серйозний бізнес роблять. Вони не 1991-го року народження, але таких чітких ліній також проводити не варто. Секрет успіху? Працюють по 6 днів на тиждень, та не цураються сісти за книжку, коли чогось не розуміють.

 14. Cissana коментує:

  Писала-писала, все загубилось…Остання спроба – керувати державою потрібно на рівні громад – не треба Ради, не треба президента і всіх цих чортових очільників, котрі спочатку мають зібрати подать з усіх, потім її роздерибанити, поітм що лишилося, повернути тим, від кого зібрали, але і там є кому додерибанити. Отже вся система керування державою має змінитися докорінно. Ключове слово і національна ідея – збереження та примноження ресурсу для нащадків. ВСе в державі має бути пораховане, перелічене, занесене в реєстри. На рівні громад треба створити комітети нагляду за ресурсами, вони і будуть лічити ресурси, складати кошториси і нести перед громадою відповідальність. Не те, щоб це завадило красти, але принаймні, красти будуть на виду, не у всіх громад централізовано, і можна за допомогою Інтеренет-технологій забезпечити певну прозорість руху коштів. За наглядовим комітетом треба буде пильнувати, це вже обовязок всіх, хто заробляє і дає кошти. На центральному рівні не буде апарату для дерибану та прийняття незрозумілих законів для вигоди своїм. Будуть виборні органи від наглядом інших комітетів, не повязаних з наглядовими- виконавчими комітетами на рівні громад, які будуть пильнувати за виконанням центральних функцій – відносини з іншими країнами, друк грошей, охорона території та ін. Російский Газпром буде мати справу в такій моделі не з кількома діячами, які власне не відповідають перед громадами за використання ресурсу, що належить всім, а з уповноваженими від громад, чи сукупно – від Громади Українського народу – Республіки України.
  Думати звісно є над чим, як це все поєднати, звісно, що знадобиться перехідний період для навчання та опробування моделі, але треба переходити на нюю якмога швидше, треба зупинити дерибан ресурсів. Нам нічого буде залишити нащадкам. (смішно, чи гірко, що про це болить у мене – яка не має нащадків, а у кого є – начебто і не болить)

 15. Самое интересное, что это голосование показывает, действительно, реальную картину. Остается вопрос, который можна назвать риторическим: Когда сформируются абсолютно новые политики?

 16. Розлючений Бандера коментує:

  Юлія Тимошенко повинна бути президентом.
  КабМін повинен складатися з представників БЮТ та інших опозиційних на даний момент партій.

 17. Николай коментує:

  Скіф: Прикольно було вас усіх почитати. Той за те, та за те… А ви не пробували не винаходити велосипед? Почитайте В’ячеслава Липинського…. Для початку “Хам і Яфет”, а потім уже, а може й може, Листи до братів хліборобів… Може й порозмнішаєте, а не москальськими мавпами будете…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s