«Запали вогник в своєму серці»

67 років тому – в ніч з 17 на 18 травня мало не стала останньою сторінкою багатовікової історії кримських татар, що пережили одну з найстрашніших трагедій всіх часів і народів, – депортацію. Грубо обрубавши коріння народу, що йде в тисячоліття, влада СРСР приклала максимум зусиль, щоб віддати забуттю і назавжди викреслити з історії  Криму кримських татар, як націю.

17 травня 2011 року з 20:00 до 22:00 на Майдані Незалежності м. Київ   Кримськотатарський Молодіжний Центр проведе акцію «Запали вогник в своєму серці», присвячену 67 річниці депортації кримськотатарського народу.

В рамках даної акції-реквіума з вогників будуть змальовані півострів Крим з числом 67, контури кримськотатарського національного символу «ТАМГА» і напис “No genocide!!!”.

Дана акція вже кілька років поспіль проходить на головній площі країни і є єдиною акцією в столиці, яка проводиться в рамках вшанування жертв депортації.

Цього року акція проходить в містах Сімферополь, Москва, Тбілісі, Судак,Алушта, Львів, а також у селах Яскраве Сакського району, Котельникове Красногвардійського та Приозерне Ленінського району Автономної Республіки Крим.

Контактний номер тел.:80503607853 – Ескендер Барієв

Контактна особа в Києві – Таміла Ташева – 067-67-97-976

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s